Małe pomieszczenia w mieszkaniach i dopasowanie do nich wyposażenia – jest to bolączka niemalże każdej osoby mieszkającej w bloku. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się podczas remontów czy przeprowadzek postawić na meble na wymiar – szczególnie do mniej ustawnych pomieszczeń, takich jak kuchnia lub łazienka. Szczególnie to ostatnie z wymienionych pomieszczeń powinno być przede wszystkim funkcjonalne, aby takie było warto postawić na wyposażenie, które zostanie stworzone przede wszystkim z myślą o jego rozmiarach i kształtach!

Meble łazienkowe na wymiar – wizytówka domu

Najpierw była kuchnia – to w niej siedzieli goście na kawie czy herbacie. Z czasem rolę pokoju będącego wizytówką przejął salon jako centrum całego domu i mieszkania. Obecnie się jednak uważa, że to łazienka najwięcej mówi o charakterze i guście mieszkańców. Dlatego też warto zadbać, aby była skrupulatnie zaprojektowana. W tym z całą pewnością pomogą meble łazienkowe na wymiar, w których do woli można dostosować nie tylko ich wielkości, ale także funkcjonalności… i ich wygląd.

Meble do łazienki na wymiar – duża pojemność

Chociaż stereotypowo mogłoby się wydawać, że to panie posiadają najwięcej kosmetyków, mężczyźni zaczynają płeć piękną w tej kwestii doganiać. Właśnie dlatego trzeba dopilnować, aby w łazience, gdzie planujemy zakup mebli na wymiar, było jak najwięcej szafek do przechowywania różnego rodzaju specyfików i środków myjących. Oczywistym więc się wydaje, że warto w tej kwestii postawić przede wszystkim na jak największą przestrzeń do przechowywania różnych rzeczy. To samo tyczy się kwestii przechowywania preparatów do utrzymania czystości w domu.

Lober – wyposażenie dla Ciebie

W firmie Lober dokładamy wszelkich starań, aby dostosować wyposażenie mebli łazienkowych na wymiar do Państwa gustów. To nasi Klienci decydują przede wszystkim o kolorze całego wyposażenia – szafek czy półek. Doradzamy w kwestii doboru odpowiednich materiałów, a także dodatkowych funkcjonalności (na przykład ciche domykanie drzwiczek). Zarówno podczas projektu, jak i doradztwa ściśle przestrzegamy budżetu ustalonego przez naszych Klientów.