Dla wielu osób kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Zazwyczaj służy nie tylko do przygotowywania i konsumowania posiłków, lecz jest także miejscem, w którym skupia się życie rodzinne. W związku z tym jej wyposażenie powinno być przede wszystkim funkcjonalne i zwiększać wygodę użytkowania. Dlatego, mając na uwadze różne potrzeby naszych klientów, oferujemy nowoczesne kuchnie na wymiar według indywidualnych projektów.

Często ze względu na nowoczesną architekturę mieszkań i domów, kuchnie stanowią otwartą i bardzo dobrze widoczną od razu po wejściu do mieszkania czy domu – przestrzeń. Z tego względu nowoczesne meble kuchenne na wymiar jak na przykład szafki czy półki powinny być nie tylko praktyczne, ale i zgodne z obowiązującymi trendami, a także dostosowane do stylu, w jakim zostało urządzone mieszkanie.

Wykonujemy tanie meble kuchenne na wymiar od wielu lat i dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na zastosowanie rozwiązań spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Piękna, nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to marzenie każdego właściciela domu lub mieszkania – a naszą rolą jest przygotować odpowiedni projekt, omówić go, wysłuchać Państwa propozycji, a potem zrealizować meble kuchenne na zamówienie na najwyższym poziomie za atrakcyjną cenę. Jesteśmy producentem, który stawia na praktyczne rozwiązania, dlatego nasze szafki kuchenne i inne meble na wymiar pozwolą na harmonijne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni tak, by wszystko miało swoje miejsce.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz materiałów i kolorów, które można ze sobą dowolnie komponować, aby stworzyć unikalne wyposażenie wnętrz. To Państwo decydują, jak będą wyglądać zamówione szafki i inne meble na wymiar. Mogą być wyprodukowane zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem możemy Państwu zaoferować sprawdzone rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w doradztwie u nas w punktach obsługi klienta na ulicy Towarowej i na Jagiellońskiej w Warszawie, ale nie tylko. Dokonujemy również pomiarów u Państwa w mieszkaniu lub w domu, prezentując konkretne wykończenia mebli oraz omawiając Państwa oczekiwania co do projektu. Pomiar i wycena jest u nas zawsze bezpłatna.

Do produkcji mebli wykorzystujemy m.in. materiały takie jak:

  • płyty laminowane o różnych grubościach (m.in. KRONOPOL, EGGER),
  • płyty MDF lakierowane (półmat / połysk),
  • płyty MDF foliowane,
  • płyty z forniru naturalnego i modyfikowanego (półmat / połysk),
  • fronty szklane w ramkach aluminiowych,
  • blaty laminowane, kamienne oraz z konglomeratu,
  • akryle.

Ponadto posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów i elementów wyposażenia, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie pojemności przy zachowaniu wygody i lekkości zabudowy. Oferujemy funkcjonalne wyposażenia szafek i szuflad, organizatory, prowadnice i zawiasy, uchwyty, nowoczesne systemy podświetlenia, a także wszelkiego rodzaju szyby i grafiki do wypełnienia przestrzeni między szafkami.

U nas zawsze wycena, pomiar i projekt mebli są BEZPŁATNE! Zapewniamy również darmowy transport zamówionych produktów na terenie Warszawy. Zapraszamy!