Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Nie musisz zastanawiać się jak zagospodarować wolną przestrzeń we wnęce. Nie musisz szukać po salonach z wystrojem wnętrz szafek, które zmieszczą się do Twojej łazienki. Jako producent mebli przygotujemy dla Ciebie konstrukcje odpowiadające warunkom lokalowym i Twoim preferencjom w zakresie wyglądu. Uwzględnimy przy tym walory użytkowe, dbając o jak najlepszą ergonomię przygotowywanych projektów. Realizujemy nietypowe meble na zamówienie. Do tej pory podjęliśmy się wykonania między innymi szafek pod zlew do łazienki, drzwi do wnęk, czy pawlaczy, a także wielu innych niestandardowych rozwiązań.

Mając za sobą lata doświadczenia jako producent mebli możemy zaproponować niebanalne koncepcje realizacji zamówienia. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę oraz najnowsze rozwiązania techniczne dla stworzenia nowoczesnej meblościanki, funkcjonalnego pawlacza, czy wytrzymałych i zarazem efektownych drzwi do wnęk – również w wersji przesuwanej. Wzorujemy się na sprawdzonych rozwiązaniach, a zarazem chętnie wcielamy w nasze projekty aktualne trendy. Priorytetem jest dla nas jednak spełnienie oczekiwań Klientów. Przykładamy dużą wagę do zachowania odpowiedniego balansu między walorami estetycznymi i użytkowymi.

Do wykonania nietypowych mebli nie krępujemy się sięgać po nietypowe materiały. Unikalne wzory, ciekawe połączenia faktur oraz umiejętne zestawienie surowców daje oczekiwane efekty. Ze starannością dopasowujemy formy i kształty, jak też design do istniejącej aranżacji wnętrza. W przypadku dopiero planowanych aranżacji konsultujemy przyszłych ich wygląd, aby odpowiednio dopasować nasze rozwiązania.