Czy warto kupować meble na wymiar?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. Pomimo tego, że meble na wymiar zazwyczaj kosztują nieco więcej, to jednak okazują się być wygodnym rozwiązaniem dla domowników. Wynika to przede wszystkim z możliwości ich dostosowania do potrzeb mieszkańców. Co więcej, sprawdzą się szczególnie dobrze w mniejszych mieszkaniach – dzięki nim można wykorzystać maksymalnie dostępną przestrzeń.

Czy meble na wymiar są drogie?

To wszystko zależy, jednakże najczęściej kosztują więcej niż gotowe modele dostępne już w sklepach od ręki. Mimo wszystko inwestycja ta jest opłacalna w długim okresie – meble na wymiar nie tylko zapewniają większą wygodę użytkowania, robione są typowo pod wymiary danego pomieszczenia, to jeszcze implementuje się w nich funkcjonalności, w które gotowe modele mogą nie być wyposażone, na przykład powolne domykanie szafek.

Jak wygląda transport i montaż mebli na wymiar?

Jako właściciel nie musisz się niczym przejmować, dokładamy wszelkich starań, aby zrobić wszystko za Ciebie. Pełna usługa obejmuje nie tylko produkcję całego wyposażenia, ale również jego bezpieczny przewóz, a także profesjonalny montaż. Dzięki temu wszelkie szafy, półki, szuflady, komody będą założone bez Twojej pomocy – Ty możesz w tym czasie zająć się swoimi sprawami.

AGD pod zabudowę - co ze sprzętami do kuchni i łazienki?

Chociaż nie prowadzimy ich bezpośredniej sprzedaży, to jednak ściśle współpracujemy z właścicielami mieszkania w celu doboru sprzętów o odpowiednich wymiarach. Jest to niezwykle istotne, szczególnie w przypadku AGD pod zabudowę, gdzie trzeba precyzyjnie dopasować wyposażenie do kształtu oraz wielkości urządzeń.

Kiedy umówić się na pomiar pomieszczeń?

Wszelkie pomiary najlepiej jest wykonać jeszcze zanim przestąpimy do prac remontowych. Wynika to z tego, że meble muszą precyzyjnie być dostosowane do wymiarów całego pomieszczenia. Na podstawie zebranych pomiarów przygotowany jest cały projekt, plan i wizualizacja do wglądu dla właścicieli domu. Na tej podstawie rozplanowane są także przyłącza, gniazdka i jeszcze inne “stałe” elementy.