Meble biurowe i hotelowe

Ze względu na ogromne doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu mebli, nasza firma może zaoferować Państwu także meble biurowe. Od wielu lat wykonując wiele skomplikowanych projektów mebli nabraliśmy ogromnego doświadczenia i jesteśmy w stanie to doświadczenie przełożyć na przygotowanie dla Państwa najbardziej wyszukanych projektów, takich które wykorzystają każdą powierzchnię w nawet najmniejszym pokoju czy biurze.

Jednocześnie współpracując z projektantami wnętrz możemy zaproponować meble zarówno do małych jak i ogromnych przestrzeni biurowych.

Wykonujemy szafy wnękowe do recepcji, pomieszczeń biurowych oraz sal konferencyjnych dla małych i dużych firm. Mamy ogromne doświadczenie jeśli chodzi o dobrze zaprojektowane funkcjonalne biurka ze specjalnymi otworami na kable oraz ergonomiczne sprzyjające zdrowej sylwetce przy pracy. Wykonujemy także różnego typu regały i komody, ogólnie rzecz biorąc oferujemy bardzo atrakcyjne meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie przygotować wizualizację projektowanych mebli takich jak lady recepcyjne zarówno do małych jak i ogromnych pomieszczeń. Wykonujemy także specyficzne meble do aptek oraz szpitali.

Od wielu lat specjalizujemy się w wykonywaniu na wymiar:

biurek

regałów

komód

szaf

lad recepcyjnych

biblioteczek

mebli aptecznych

wszelkich innych